Mus rasite:
Šaulių g. 20, 71117 Šakiai Telefonas: (8-345) 60188 Faksas: (8-345) 60188

Šakių rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įmonės kodas 300021912.
Senjorams apie juos ir COVID-19

Šalyje paskelbus karantiną, daugelis žmonių lieka namuose. Tai labai svarbu siekiant apsaugoti savo, artimųjų ir visuomenės sveikatą. Tačiau šiuo laikotarpiu ne mažiau svarbu kuo geresnė psichologinė savijauta. Senjorams šis laikotarpis ypač sunkus, nes jie išgyvena net dvi krizes: COVID-19 ir remiantis mokslininko E. Eriksono  asmenybės raidos teorija, integracijos – nevilties (vėlyvoji branda nuo 65 iki mirties).

Žmogus patiria aštuonis vystymosi laikotarpius ir kiekviename įveikia (arba ne) tam tarpsniui būdingą krizę. Šios krizės įveiki...
Skaityti plačiau »

Sveikatos apsaugos ministerijos informacija apie koronavirusą

 

http://lrv.lt/lt/aktuali-informacija/informacija-del-naujojo-koronaviruso/svarbiausia-informacija

...
Skaityti plačiau »
Kaip kalbėti su vaikais apie koronavirusą?

Tėvams ir mokytojams gali kilti klausimų, kaip kalbėti su mažais vaikais apie koronavirusą. Šie pokalbiai nebus lengvi, tačiau bus labai svarbūs. Nėra „teisingų“ ar „neteisingų“ būdų aptarti su vaikais aktualias sveikatos temas. Siūlome Jums gaires pokalbiams:

1. Kurkime atvirą ir palaikančią aplinką, patikinkime vaikus, jog jie gali užduoti visus rūpimus klausimus. Geriausia yra neversti vaikų kalbėti apie šiuos dalykus, kol jie nesijaučia pasiruošę pokalbiui.

2. Nuoširdžiai atsakykime į klausimus. Vaikai paprastai žino arba išsiaiškina, je...
Skaityti plačiau »

Žiniasklaidos poveikis vaikams

Vaikai ne kartą dienoje mato arba girdi žinias per televiziją, radiją, laikraščiuose, žurnaluose ar internete. Matydami ar girdėdami informaciją apie vietinės ar pasaulinės reikšmės įvykius, kaip pvz. - stichinės nelaimės, katastrofos, kriminaliniai įvykiai, - vaikai gali patirti daugiau streso, nerimo ir baimių.

Sąraše esančios žinių pateikimo formos gali neigiamai paveikti vaikų savijautą:

Televizijos kanalais ir internete publikuojamos žinios – pvz. yra internetinių puslapių, kurie praneša naujienas 24 valandas per parą. TV kanala...
Skaityti plačiau »
Darbo laikas karantino metu

Dėl paskelbto karantino Lietuvoje, Šakių rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba informaciją ir konsultacijas teikia darbo dienomis 8.00 - 17.00 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val., penktadienį iki 15.45):

tel. nr. 8 345 60188 (specialistai), tel. nr. 8 618 57385 l.e.p. direktorė, el.paštu sakiai.ppt@gmail.com. ...
Skaityti plačiau »
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija apie nuotolinį mokymą

https://www.smm.lt/web/lt/naujienos/nuotolinis

...
Skaityti plačiau »
SU ARTĖJANČIAIS NAUJAISIAIS 2020 METAIS!!!!!

...
Skaityti plačiau »
ŠAKIŲ RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VAIKO GEROVĖS KOMISIJOS PIRMININKŲ PASITARIMAS

2019 m. spalio 7 d.  Šakių rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyko Šakių rajono švietimo įstaigų vaiko gerovės komisijos pirmininkų pasitarimas. Tarnybos psichologė Gintarė Janarauskaitė supažindino dalyvius su „Ankstyvosios intervencijos programa“,  psichologė Aušra Jakavičienė pristatė projektą „Prekyba žmonėmis“ bei pozityvios tėvystės mokymus tėvams. Specialioji pedagogė Jolanta Zakarevičienė apžvelgė aktualiausius teisės aktus reglamentuojančius specialųjį ugdymą.

 

 

 

Skaityti plačiau »
KONKURSAS ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PEDAGOGINĖS PSICHOLOGINĖS TARNYBOS DIREKTORIAUS PAREIGOMS EITI

Šakių rajono savivaldybė skelbia konkursą Šakių rajono savivaldybės Pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus pareigoms eiti.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui:

1. Turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą.

2. Atitikti bent vieną iš šių reikalavimų:

2.1. turėti pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 3 metų pedagoginio darbo stažą;

2.2. turėti magistro laipsnį, pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 2 metų pedagoginio darbo stažą;

2.3. turėti ne mažesnę kaip 3 met...
Skaityti plačiau »

TĖVŲ GRUPĖ

 

          Nuo 2019 m. spalio 2 dienos Šakių sav. Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyks tėvų mokymai,  kurių metu tėvai gilinsis ir aptars auklėjimo sunkumus. Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, dešimt užsiėmimų.

“Mūsų niekas nemokė būti gerais tėvais” – tokią frazę girdime iš daugelio tėvų. Džiugu, kad vis daugiau tėvų domisi humaniškais auklėjimo būdais ir stengiasi nenaudoti stalinistinių represijos auklėjimo ...
Skaityti plačiau »