Mus rasite:
Šaulių g. 20, 71117 Šakiai Telefonas: (8-345) 60188 Faksas: (8-345) 60188

Šakių rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įmonės kodas 300021912.
Kvietimas dalyvauti mokymuose

Marijampolės apskr. VPK Šakių rajono policijos komisariatas, vykdydamas prekybos žmonėmis prevenciją, aktyviems bendruomenės, visuomenės, įvairių organizacijų, įstaigų atstovams, susiduriantiems ar dirbantiems su prekybos žmonėmis rizikos grupėje esančiais asmenimis, 2017 m. lapkričio 21 d. organizuoja mokymus „Nepasiduok prekeiviams žmonėmis !“. Šių mokymų dalyviai bus supažindinti kas tai yra prekyba žmonėmis, kokie minėtos prekybos požymiai, pasekmės ir kur kreiptis pagalbos. Mokymai vyks Šakių rajono policijos komisariate, Šaulių...
Skaityti plačiau »

Rusų kalbos kursai

Kviečiame registruotis į lapkričio mėn. prasidedančius rusų kalbos kursus. Kursai yra nemokami. Tai – ES lėšos, kurios skirtos Šakių rajono gyventojams, kuriems rusų kalba yra,  arba ateityje bus reikalinga sėkmingai darbinei karjerai.

Kursų trukmė 40 akademinių valandų. Mokymai vyks po darbo valandų, po 2 kartus per savaitę ir truks 10 savaičių. 

Formuojama 1 grupė iš 10-12 dalyvių, kurių rusų kalbos žinios yra elementarios arba pradinės. Tinkami dalyviai yra suaugusieji – tiek  dirbantys, besimokantys, tiek ir be...
Skaityti plačiau »

2017 m. lapkričio 20 – 26 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę - aštuonioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi galia ir žavesys“. Suaugusiųjų mokymosi savaitę skirsime sau, Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25- ių metų sukakčiai.

Platesnė informacija:

http://www.lssa.smm.lt/lt/suaugusiuju-mokymosi-savaite/

 

...
Skaityti plačiau »
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo renginiai Šakių rajone 2017 gegužės mėn.

1.

Seminaras “Viešieji pirkimai. 2017 metų didieji pasikeitimai.“

2017-05-25

Šakių VIC

Šakių VIC

2.

Seminaras „Sveikatai palankių maisto produktų pasirinkimas“.

 

2017-05-29

Šakių rajono savivaldybės posėdž...
Skaityti plačiau »

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimaiTęsiasi šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimų ciklas. Gegužės 29 d. šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai vyko "Varpo" mokyklos stadione. Susirinkusi grupė pasikartojo žinias ir tobulino šiaurietiškojo ėjimo techniką, susipažino su pratimais su lazdomis. Po apšilimo ir pratimų su lazdomis, dalyvės žygiavo 3 kilometrus. Registruotis į šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus galite ir JŪS tel. 863090003 el. p. v.mazeikaite@sakiaivsb.lt ...
Skaityti plačiau »
"Muziejų naktis" Zanavykų muziejuje

Gegužės 20 d. visoje Europoje įgyvendinamas projektas "Muziejų naktis", kurio metu lankytojai kviečiami aplankyti muziejus nemokamai. Zanavykų muziejus prisijungia prie šios iniciatyvos ir kviečia dalyvauti gegužės 20 d. (šeštadienis) renginiuose, nemokamai apsilankyti muziejuje nuo 18 iki 24 val.. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/zanavykumuziejus/. Maloniai lauksime!

PROGRAMA:

ŠAKIŲ MIESTO SKVERE: (prie fontano-karilijono)

18 -19 VAL. Pop grupės "ALINA +" ir vaikų grupės "ŠMIKI ŠMAKI" k...
Skaityti plačiau »

Tradicinių amatų diena Zanavykų muziejuje

Gegužės 11 d.

11.00 - 14.00 val.

TRADICINIŲ AMATŲ DIENA ZANAVYKŲ MUZIEJUJE

Susitikimai su amatininkais ir galimybė patiems išbandyti tradicinius amatus: kalvystę, audimą, skiedrų gaminimą, medžio drožybą, verpimą.

Taip pat programoje: Plokščių mokyklos - daugiafunkcinio centro mokinių meninis pasirodymas, linksmi tradiciniai žaidimai.

Gardžia sriu...
Skaityti plačiau »

Europos diena ŠakiuoseGegužės 8 d. Europos diena Šakiuose  

10 val. Sveikinimas miestelėnams prie Šakių r. savivaldybės 11 val. „ES kalnelio uostas" J. Lingio parke12 val. Žaidimas „Pažinkime Europą!" J. Lingio parke 15 val. Diskusija „ES prasmė" su EP nariu A. Saudargu Šakių viešojoje bibliotekoje 17 val. Koncertas „Drauge mes tvirtesni" prie Šakių kultūros centro „Jaunystė"

Gegužės 9 d. 13 val. Konkursas „Europos egzaminas" Šakių viešojoje bibliotekoje

...
Skaityti plačiau »

ŠAKIŲ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO 2016-2017 m. m. 

GEGUŽĖS MĖNESIO RENGINIAI

GIMTOSIOS KALBOS FAKULTETAS

Gegužės 19 d. 1600 val. tarptautinio „Poezijos Pavasario 2017“ festivalis Šakių rajono viešojoje  bibliotekoje.

Gegužės 20 d. 900 val. ekskursija po literatūrinę Suvalkiją. Kelionė nemokama. Išvykimas iš naujos gimnazijos kiemo.  Norintys vykti iš anksto kreipiasi į fakulteto dekanę Danutę Aniulienę (tel. Nr. 861421689).

MENŲ FAKULTETAS

Gegužės 4 d. 17...
Skaityti plačiau »

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo renginiai Šakių rajone 2017 balandžio mėn.

Šakių TAU veiklos balandžio mėn. 

Data ir laikas

Renginys

Fakultetas

Vieta

2017-04-03

17.00 val.

Susitikimas su Ingrida Šimonyte

Visi

Šakių „Žiburio“ gimnazijos salė

Skaityti plačiau »